TESTY, TESTY a zase TESTY…

Vážení rodiče, milý táborníci,

podařilo se nám finálně dojednat testování dětí přímo při vašem příjezdu do tábora v neděli 4.7.. Testování bude probíhat formou antigenního testu, kdy všichni kdo podstoupí tento test budou následně povinně přetestováni každý týden tábora. Testy jsou hrazeny z veřejného pojištění.
Pokud již máte zajištěn termín na odběr testu PCR (v době nástupu do tábora nesmí být starší ne 7 dní), prosím tento NERUŠTĚ !Účastníci s PCR testem nebudou podrobováni přetestování. Mnoho z vás řešilo problém s termíny na odběry v místě vašeho bydliště, testování přímo v táboře Vám snad plánování usnadní.
Prosíme pokud víte že budete využívat možnost otestování přímo u nás v táboře, dejte nám vědět formou komentáře tohoto příspěvku, emailem nebo sms na táborový telefon +420 792 299 403. Informace o tom kdo všechno by toto využil poslouží k rychlejší organizaci při příjezdu.
Snad jsme vás trochu potěšily a těšíme se na viděnou v neděli v táboře v Kamenci
MV

1 Comment:

  1. dobrý den, super a moc děkuji za dobrou zprávu, určitě této možnosti využijeme, jednalo by se o táborníka Štěpána Chlupa, díky za Vaši pomoc a super organizaci

Comments are closed.