ODDÍL LOVCI STOP

– pořádá jednodenní a víkendové akce, kterých se může účastnit každý (členové i nečlenové)!

– je ideální pro děti a teenagery do 15 let.

A co je naším cílem?
Důraz klademe na pobyt v přírodě, ale akce pořádáme i ve městě. Naší snahou je všestranně rozvíjet schopnosti mladého člověka v běžném životě. Velmi důležitá je pro nás společná zkušenost prožitá v rámci dětského kolektivu. Děti učíme samostatnosti, schopnosti improvizovat, manuální zručnosti, tvořivosti a toleranci. Naším heslem pro tento rok – Zkus to udělat líp než jsi to udělal včera.

Vedoucí oddílu Lenka Horáková, a její více než dvacetiletá praxe s vedením volnočasových aktivit dětí a mládeže, dělá z Lovců stop jedinečnou partu lidí a přátel, do které zapadneš i ty. Praktické zkušenosti má také s vedením letních táborů. Je absolventka kurzů: Hlavní vedoucí dětských táborů, hlavní vedoucí táborů pro zdravotně postižené děti a mládež, Zdravotník dětských táborů a zotavovacích akcí, instruktor nízkých lanových překážek.

Pro další informace:

Lenka Horáková | tel.: 773 181 921