příspěvky členůl PS pro rok 2022

Vážení rodiče, milí táborníci,

Předně bychom Vám chtěli popřát vše nejlepší v novém roce.

Přišel nový rok a s ním i známe povinnosti pro činnosti naší skupiny, ať už jde o přípravu společného tábora nebo víkendovek přes rok. S novým rokem je zde opět možnost uhradit členské příspěvky nebo se nově registrovat a stát se členem naší Pionýrské skupiny.

Tou asi největší „výhodou“ členství, které zajímá především rodiče, je snížená cena pro letošní letní tábor a dotované víkendové akce v rámci celoroční činnosti našich oddílů. V rámci tradice našeho tábora a oddílů krojů jsou pak aktivní členové označeni tříbarevným trojcípým šátkem.

Stávající členové hradí členský příspěvek pro rok 2022 ve výši ???- Kč na účet ČSOB Náchod č. ú. 220277159/0300. Jako variabilní symbol uveďte datum narození (DDMMRR). Platbu proveďte nejpozději do 25. 1. 2022. Současní členové nemusí vyplňovat registrační list, členství se prodlužuje zaplacením členského příspěvku.

Pro účely nové registrace si můžete kliknutím na odkaz (registracni_list_clena_PS_2022) stáhnout registrační list do sdružení Pionýr pro rok 2022, který vyplňte a zašlete na:
POZOR !!! NOVÁ DORUČOVACÍ ADRESA I ADRESA SÍDLA PS NÁCHOD !!!

doručovací adresa:
Pionýr z.s. – Pionýrská skupina Náchod
Praizlerova 1069
547 01 Náchod
Pro účely splnění podmínky registrace do 25.1.2022 můžete zaslat i scan nebo fotku vyplněného formuláře. Originál i s podpisem však bude potřeba dodat také.
Současně s formulářem je třeba zaslat členský příspěvek pro rok 2022 ve výši 300,- Kč.pokyny k platbě:
účet: ČSOB Náchod
č. ú.: 220277159/0300
variabilní symbol: datum narození (DDMMRR)

Vše nejpozději do 25. 1. 2022.Registrace pro letošní rok se musí dokončit do přesného data v Lednu letošního roku. Pozdější doregistrace nemusejí mít efekt na ceny a výhody.

Jak to funguje s členstvím a jak funguje Pionýr? Pro obecné informace o celém sdružení a jeho současné činnosti můžete navštívit: https://pionyr.cz/o-pionyru/

Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci a těšíme se na viděnou při naší činnosti.

vedení Pionýrské skupiny Náchod

1 Comment:

1. Dobrý den, je ještě možné zaplatit příspěvky? Každý rok nám chodil mail s upozorněním, v minulém roce se naši kluci tábora nemohli zúčastnit,ale příspěvky jsme zaplatili. Letos jsme mail neobdrželi a vůbec si neuvědomili termín platby. V letošním roce bychom měli zájem o tábor pro Jeníka(Dubínek) a nově pro dceru Aničku(rok narození 2013). Děkuji za odpověď, hezký den. Luštická

Comments are closed.