Chceš zažít dobrodružství na míru? Pak jsi na správné adrese!

Zastřešujeme činnost celoročních oddílů volnočasových aktivit, ořádáme společenské akce a tábory pro děti a mládež. Členství a náše skupina je určena dětem, které mají zájem o přírodu, nové kamarády a skutečné zážitky s dobrou partou. Snažíme se o pestrý a naučný program, zahrnujeme do něj turistiku, sport, poznávání historie a branné prvky přejaté z dlouhých let úspěšných programů na každoročním letním táboře v horách.

Víkendovky a oddílové schůzky:

Kluci a holky – zkrátka kamarádi – se na víkendovkách scházejí a zažívají nevšední dobrodružství. Mohou si při nich zkusit něco nového, ověřit si své dovednosti, bystrost nebo znalosti v nejrůznějších hrách. Kratičké, ale i dlouhodobé hry s různými příběhy zaručují, že opravdu každá schůzka je jiná a zábavná.

Poznávat dosud nepoznané, společně prožívat dobrodružství i v tzv. všedním životě, přitom nečekat, až vše jen spadne do klína. Spolupracovat, nebát se těžkostí a problémů, snažit se je překonávat čestně, hrdě se hlásit ke svým úkolům i průšvihům, nemít své slovo za cár papíru… i to je činnost Pionýra.

Chcete-li vědět více o činnostech sdružení, počtu skupin a nebo cokoliv jiného, navštivte stránky organizace, kde se napřiklad můžete dozvědět i o dalších letních táborech, skupinách a jejich aktivit… www.pionyr.cz