Druhý týden bude za námi….

Tábor se nám pomalu přehoupl do své druhé poloviny a tak tu pro vás máme zase pár informací.

Druhý týden byl ve znamení her a praktického zkoušení našich novýh znalostí a dovedností. Pár dnů nám sice propršelo, ale jak je na Kamenci zvykem, nic nás nerozhodilo, a táborový život jede na plné obrátky. Máme za sebou úspěšnou mezitáborovu hru s našimi kamarády z táborů Hvězdička a Lvíčata, celodenní výlet po hřebenech hor, speciální den s vojenským vrtulníkem, parašutisty a dokonce i stíhačkou. Někteří se dokonce účastnili cvičného pátrání po pohřešovaném s místní Horskou službou a jejich psovodem. Již zítra nás čeká letošní první celotáborový závod “o mistra překážkové dráhy” na který se těší děti i vedoucí.
V neděli proběhne tradiční návštěvní den, při kterém svůj pobyt na Kamenci ukončí 14-ti denní děti. Zároveň se tak posuneme do posledního týdne letošního ročníku tábora v Kamenci.

Informace k návštevnímu dni:

NEDĚLE 16/7/2017 od 9:00 do 15:00

PS: Prosíme tímto rodiče, kteří vědí, že z časových důvodů nepřijedou, aby nám napsali zprávu (nevolejte prosím) buď sem na naše stránky, nebo na táborové číslo. Budeme tak schopni lépe zorganizovat den a dětem bez návštěvy zařídit program. Děkujeme

fotky naleznete na našich Facebookových stránkách.

Za všechny z tábora – náčelník MV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *