Členské příspěvky Pionýra pro rok 2024

Vážení členové, rodiče a milí táborníci, předně Vám všem přejeme jen nejlepší v novém roce.

Přišel nový rok a s ním i známe povinnosti pro činnosti naší skupiny ať už jde o přípravu společného tábora nebo víkendovek přes rok.

Pro stávající členy:
Pro všechny registrované v roce 2023 stačí uhradit členský příspěvek pro rok 2024 ve výši 300- Kč na účet ČSOB Náchod, č. ú. 220277159/0300. Jako variabilní symbol uveďte datum narození (DDMMRR). Platbu proveďte nejpozději do 28. 1. 2024. Současní členové nemusí vyplňovat registrační list, členství se prodlužuje zaplacením členského příspěvku.
Pro nové zájemce o členství:
Tou asi největší „výhodou“ členství, které zajímá především rodiče, je snížená cena pro letošní letní tábor a dotované víkendové akce v rámci celoroční činnosti našich oddílů. V rámci tradice našeho tábora a oddílů krojů jsou pak aktivní členové označeni tříbarevným trojcípým šátkem, který tradičně získají v průběhu letního tábora.

Pro účely nové registrace si můžete kliknutím na odkaz (registracni_list_clena_PSNachod_2024) stáhnout registrační list do sdružení Pionýr pro rok 2024, který vyplňte a zašlete poštou na adresu: Pionýr z.s. – Pionýrská skupina Náchod, Sokolská 388, 547 01 Náchod

Pro účely splnění podmínky registrace do 28.1.2024 můžete zaslat i scan nebo fotku vyplněného formuláře. Pozor, originál i s podpisem však bude potřeba dodat také.

Současně s formulářem je třeba zaslat členský příspěvek pro rok 2024 ve výši 300,- Kč účet u ČSOB Náchod, č. ú. 220277159/0300.  Jako variabilní symbol uveďte datum narození registrovaného člena ve tvaru DDMMRR.

Vše nejpozději do 28. 1. 2024.Registrace pro letošní rok se musí dokončit do přesného data v Lednu letošního roku. *Pozdější doregistrace nemusejí mít efekt na ceny a výhody.

Jak to funguje s členstvím a jak funguje Pionýr? Pro obecné informace o celém sdružení a jeho současné činnosti můžete navštívit: https://pionyr.cz/o-pionyru/ Děkujeme za Vaši podporu a spolupráci a těšíme se na viděnou při naší činnosti.

vedení Pionýrské skupiny Náchod