Základní informace:

Telefonní číslo do tábora pro důležitá sdělení: 703 533 873

Letní tábor Kamenec v Orlických horách (založen v roce 1955) vstupuje do 64. roku svého života. Tábor organizuje zájmový spolek  Pionýr, z. s. – Pionýrská skupina Náchod. Účastnit se ho mohou všechny děti, které touží po netradičním dobrodružství, nezávisle na členství v dětských organizacích.

Tábor je svým umístěním v horském terénu a programem specifický a žádá si větší nároky na fyzickou zdatnost. Činnost na táboře vychází z prvků lesní moudrosti (Woodcraft), branné výchovy a prvků Pionýra. Je zaměřena na pobyt, chování a přežití v přírodě, její ochranu, tábornické dovednosti, brannou činnost, zvyšování fyzické kondice, kamarádství a samostatnost.

• Tábor se uskuteční v termínu 30. června – 20. července 2019
  • Je určen pro děti ve věku 7 – 15 let (ukončená 1.  – 9.třída ZŠ)
  • Doba trvání tábora je 3 týdny / pro děti 1. a 2. třídy je pobyt umožněn pouze na 2 týdny

Ceník letního tábora 2019

kategorie 2 týdny 3 týdny
1.-2. třída ZŠ 4.000,- Kč ———
3.-9. třída ZŠ 4.900,- Kč 5.900,- Kč
registrovaný Pionýr (3.-9. třída) 4.000,- Kč 4.900,- Kč

(cena zahrnuje pobyt, pravidelnou stravu, energie, dopravu, pojištění dětí a programovou náplň)

Řádně vyplněnou přihlášku i s Posudkem o zdravotní_způsobilosti dítěte (přílohou přihlášky) je nutné odevzdat nejpozději do 1. června 2019.

Po odevzdání přihlášky obdržíte:

• Nástupní list do tábora (potvrzení o přijetí přihlášky, evidenční list)
  • Pokyny k nástupu do tábora
  • Seznam NUTNÉHO MINIMÁLNÍHO VYBAVENÍ
  • Potvrzení o bezinfekčnosti (předtisk)
  • Fakturu k úhradě pobytu (pokud bude požadována)

Přihlášku do tábora zašlete na adresu:   Pionýr, z. s. – tábor Kamenec
                                                                   Nemastova 1355
                                                                   547 01 Náchod

Na setkání s Vámi a báječné prázdniny v Kamenci se těší Martin Vysoký hlavní vedoucí tábora a kolektiv vedoucích.